ثبت دارنده
ثبت پذیرنده
شرایط و قوانین استفاده

ضمن تقدیر و خشنودی از انتخاب نسکالا توسط شما کاربر محترم، لازم است در ابتدا قوانین و مقرّرات سایت نسکالا را برای آگاهی و همراهی بهتر کاربران شرح دهیم. این تعهّد از بدو ورود کاربران به وب‏‌سایت نسکالا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، مطالب و محتوای نوشتاری یا تصویری نسکالا، درج مطالب و نظرات، بارگذاری ویدئوها، تصاویر و سایر خدمات ارائه شده توسط نسکالا آغاز شده و این به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه ی استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات نسکالا است. این قوانین و شرایط در تمام فعل و انفعالات کاربران اعمال می گردد و آگاهی و موافقت کاربران با قوانین الزامی است.

قوانین و شرایط عمومی

نسکالا در قبال کاربران خود، متعهّد به رعایت کلیه اصول و رویه‏‌های منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر در نسکالا خواهد بود.

چنانچه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و اصول ارائه سرویس‏‌های نسکالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می گردد و کاربران بایستی توافق نمایند که استفاده ی مستمر آنها از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین، از سوی نسکالا است.

نسکالا در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و تناقض در اطلاعات ارائه شده از سوی کاربران و فروشگاه ها، مجاز به قطع ارتباط و مسدود ساختن حساب کاربری و فسخ قرارداد آنها می باشد و فرد یا فروشگاه خاطی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت. گزارشی از علت و روند این عمل برای کاربر یا فروشگاه جهت اطلاع، ارسال می گردد.

در صورتیکه فعالیت کاربران یا فروشگاه ها در طول ارتباط با نسکالا، به سیاستها و اهداف نسکالا خدشه ای وارد نماید نسکالا می تواند در هر زمان این ارتباط را قطع نموده و فرد خاطی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

ارائه خدمات سایت "نسکالا" به بازدید کنندگان در حال حاظر برای همگان کاملا رایگان است و بابت آن هیچگونه مبلغی دریافت نمی شود، اما سایت در هر زمان که صلاح بداند، مجاز است که برای درج قیمت کالاها و خدمات مشتریان طبق توافق با آنها مبالغی را اخذ نماید. ارائه خدمات رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، سایت نسکالا مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربران خودداري نمايد.

تعاریف
نسکالا

نسکالا یک فروشگاه اینترنتی است که امکان جستجو ، مقایسه و خرید کالا و خدمات اقساطی رو فراهم میکنه.تولید کنندگان ، وارد کنندگان و فروشگاه ها میتونند کالا وخدمات خودشون رو از طریق نسکالا به صورت اقساطی بفروشند.پرسنل شرکت ها ، سازمان ها و ادارات طرف قرارداد با نسکالا میتوانند به صورت اقساطی کالا و خدمات مورد نظر خودشون رو از نسکالا خریداری کنند.

حساب کاربری

با ثبت نام و تکمیل فرم مخصوص در نسکالا، عضویت و پیوند شما با این سایت محقق می گردد. در این حساب کاربری مجموعه ای از اطلاعات شخصی، ارتباطی، نظرات، نیازمندی ها، علاقمندی ها و ... ثبت و نزد نسکالا محفوظ است.

پذیرندگان

اعضاء حقیقی یا حقوقی که با نسکالا قرارداد همکاری داشته و محصولات ،کالاها و خدمات خود را به همراه قیمت و شرایط فروش اقساطی در نسکالا قرار می دهند.

کلیه تولید کنندگان ، وارد کنندگان و فروشگاه های عرضه کننده کالا و خدمات تحت پوشش نسکالابعنوان پذیرنده در نسکالا تعریف می شوند.

دارندگان

شرکت ها و سازمان هایی که با نسکالا قرارداد همکاری منعقد نموده اند تا از طریق نسکالا ، پرسنل زیر مجموعه آنها بتواند کالا و خدمات ارائه شده در نسکالا را به صورت اقساطی خرید نمایند.

همه شرکت های خصوصی و دولتی ، نهاد ها و سازمان ها و ارگان ها میتوانند ضمن مطالعه شرایط همکاری با نسکالا ، پس از عقد قرارداد با نسکالا در سامانه بعنوان دارنده ثبت نام کنند.

کاربر

هر فرد حقیقی یا حقوقی که در نسکالا حساب کاربری دارد و از خدمات و سرویسهای نسکالا استفاده می نماید کاربر نامیده می شود.کاربران موظف به پایبندی و رعایت قوانین و شرایط کاربری در نسکالا می باشند.

مهمان

هر فرد حقیقی یا حقوقی که تنها جهت جستجو و کسب اطلاعات از مشخصات کالاها و قیمتها با نسکالا ارتباط داشته باشد و از نسکالا بازدید نماید، مهمان نامیده می شود. در این حالت استفاده از مزایای عضویت در سایت و خدمات ارائه شده ی نسکالا به کاربران، شامل حال مهمان نمی گردد.

مسدود یا بلوکه کردن حساب کاربری

درصورت عدم رعایت قوانین و شرایط مندرج در سایت نسکالا برای کاربران، نسکالا محق است حساب کاربری فرد مربوطه را بنابر صلاحدید خود برای مدتی معلوم مسدود و یا برای همیشه بلوکه نماید.

منفعل ساختن یا فسخ قرارداد با فروشگاه ها

درصورت عدم رعایت قوانین و شرایط مندرج در سایت نسکالا برای فروشگاه ها، نسکالا محق است در صورت تخطی فروشگاه ها، حساب آن فروشگاه را بنابر صلاحدید خود برای مدتی معلوم منفعل یا برای همیشه فسخ نماید.

شرایط و مقرّرات حریم خصوصی

هر کاربر یا فروشگاه با عضویت در نسکالا دارای رمز عبور و اطلاعات کاربری خواهد شد که شخصاً مسئولیت این اطلاعات را بر عهده خواهد گرفت. تمام این اطلاعات حریم خصوصی او را می سازند که محافظت از آن حریم، بر عهده ی خود کاربر ان است. نسکالا به این حریم خصوصی و محتویات آن احترام گذاشته و از این اطلاعات و حریم خصوصی در حد توانش، با تمهیدات خاص امنیتی خود محافظت خواهد کرد. نسکالا هویت شخصی کاربران و این اطلاعات را محرمانه می‌داند و آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قانونی قرار دهد.

از آنجا که نسکالا کلیه ی فعالیتهایش مبتنی بر قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است گاهی ممکن است مطالب، نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت این قوانین و سیاستها ی نسکالا ویرایش نماید. همچنین اگر این مطالب، نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، نسکالا می‌تواند آن را حذف نموده و از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید.

ممکن است نسکالا برای بهینه سازی محتوای وب سایت، ارتباط با مشتریان و تحقیقات بازاریابی با رعایت موازیین حریم خصوصی، از برخی اطلاعات استفاده نماید. همچنین گاهی نسکالا برای اطلاع رسانی اخبار و رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، اطلاع رسانی تخفیفات فروشگاهها و تبلیغات و پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. چنانچه کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند در پروفایل خود عضویت دریافت خبرنامه نسکالا را لغو نمایند.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات نسکالا، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط نسکالا جزئی از اموال نسکالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار نسکالا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای نسکالا محفوظ می‏‌دارد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.NesKala.com است. مطمئن ترین راه های ارتباطی با نسکالا، موارد ذکر شده در بخش تماس با ما در سایت نسکالا می باشد. نسکالا خود را متعهّد به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلّف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

با امروز خرید کن، بعدا پرداخت کن